Ontdek deze prachtige nieuwbouwvilla’s in Los Alcázares, Murcia, een exclusief complex van 10 luxe villa’s met een privézwembad en een overdekte garage. Hier geniet je van modern comfort, de zon en het heerlijke leven aan de Spaanse kust. Nieuwbouwvilla’s in Los Alcázares, Spanje
Waarom kiezen voor deze villa’s?
- Toplocatie: Slechts 400 meter van de zandstranden van Los Alcázares en 30 minuten van de luchthaven van Murcia.
- Zonnige Terrassen: Met terrassen op de begane grond, eerste en tweede verdieping, profiteer je het hele jaar door van de Spaanse zon.
- Ruimte en Comfort: 3 ruime slaapkamers, 2 moderne badkamers en een open woonconcept met volledig ingerichte keuken.
- Luxe Afwerking: Elk detail is verzorgd, van de keukenapparatuur tot de privézwembad met buitendouche en solarium met zomerkeuken.
Perfect voor Golfliefhebbers en Rustzoekers
Dit luxe complex ligt dicht bij topgolfbanen zoals Roda Golf, La Serena Golf en Mar Menor Golf. Daarnaast is Los Alcázares een rustige plek waar je kunt ontsnappen aan de drukte van de stad, zonder in te leveren op gemak. De nabijheid van Cartagena (15 minuten rijden) en Murcia Corvera Airport (30 minuten) maakt het ook perfect bereikbaar.
Eigenschappen: Nieuwbouwvilla’s in Los Alcázares, Spain
+ 3 slaapkamers
+ 2 badkamers
+ Bebouwd: 103 m²
+ Perceel: 138 m²
+ Privé zwembad
+ Solarium
+ Keukentoestellen
+ Zomerkeuken op solarium
+ Pré-installatie airconditioning
+ Keukenapparatuur
+ Carport
Verwachte oplevering: oktober 2025
Genieten van het Mediterrane Leven
Los Alcázares is een locatie om te ontspannen en te genieten van de vele voordelen van het mediterrane leven. Of je nu houdt van watersport, golf of de lokale gastronomie, deze locatie biedt het allemaal. De nabijheid van voorzieningen en een breed aanbod aan activiteiten maken het de ideale plek om permanent te wonen of als vakantiewoning.
Grijp nu de kans om te investeren in deze unieke villa’s op een van de meest gewilde locaties van Murcia!
Afstanden
Alicante: 1 h
Strand: 300 m
Winkels/bars/restaurants: 400 m
Golf: paar km
Murcia: 30 min