Slechts 7 vrijstaande villa’s op een van de meest bijzondere locaties binnen Santa Rosalia Lake & Life Resort.
Aan de eerste lijn van het Santa Rosalia Lake & Life Resort ontstaat een exclusieve collectie van slechts zeven vrijstaande villa’s. Je woont hier direct aan de groene zones van het resort, met de Beach Club, het meer en de andere voorzieningen op slechts enkele stappen van je voordeur. Sommige villa’s bieden bovendien een mooi uitzicht op het meer.
De combinatie van de ligging, het gelijkvloerse woonconcept en bijna 250 m² bebouwde oppervlakte maakt dit een bijzonder project voor wie veel ruimte wil, maar tegelijk waarde hecht aan privacy en een sterke verbinding met het buitenleven.
Een villa die rond het mediterrane leven is ontworpen
De woningen zijn ontworpen met veel aandacht voor natuurlijk licht, privacy en de overgang tussen binnen en buiten. De leefruimtes bevinden zich op één hoofdverdieping, aangevuld met een ruime kelderverdieping die je volledig naar eigen behoefte kunt gebruiken.
De villa’s worden ongeveer 1,2 meter boven straatniveau gebouwd. Dat zorgt niet alleen voor een onderscheidende uitstraling, maar ook voor extra privacy. Een stijlvolle muur rond het perceel versterkt het gevoel van een eigen, afgeschermde buitenruimte.
Een kelder die meer is dan een extra ruimte
De kelder is een van de meest bijzondere onderdelen van het ontwerp. Waar een kelder vaak een donkere, afgesloten ruimte is, is hier bewust gekozen voor natuurlijk licht en een aangename verbinding met de rest van de woning.
Centraal bevindt zich een binnenpatio die het daglicht diep in de kelder brengt. Een decoratieve natuurstenen wand loopt vanuit deze patio visueel door richting het hoogste punt van de woning. Een speciaal dakraam zorgt voor nog meer lichtinval, terwijl de ruimte beschermd blijft tegen regen.
Je kunt deze verdieping volledig afstemmen op je eigen levensstijl, bijvoorbeeld als:
- Thuisbioscoop
- Fitnessruimte
- Speelkamer
- Hobbyruimte
- Lounge
- Entertainmentruimte
De kelder wordt casco opgeleverd. Daardoor kun je tijdens de bouw kiezen uit verschillende optionele afwerkingsmogelijkheden en de ruimte laten aansluiten bij je eigen wensen.
4,5 meter glas brengt buiten naar binnen
Ook de leefruimte op de begane grond is ontworpen rond het mediterrane buitenleven. De woonkamer opent via een indrukwekkende 4,5 meter brede glazen schuifpui naar het terras.
De schuifdeuren verdwijnen volledig in de wand, waardoor de woonkamer, het terras en het zwembad visueel één geheel vormen. Op zonnige dagen verplaatst je leefruimte zich daardoor vanzelf naar buiten.
Privé zwembad met beach entry
Op het terras ligt een privé zwembad met beach entry. Via het langzaam aflopende gedeelte stap je eenvoudig het water in, terwijl er rondom voldoende ruimte is voor ligbedden en een comfortabele lounge.
Bovenop de villa bevindt zich bovendien een privé solarium. Een extra plek voor een rustige ochtend, een zonnige namiddag of een avond met vrienden, met ruimte voor een loungehoek en ligbedden.
Direct aan La Reserva
De ligging binnen het resort maakt deze villa’s extra interessant. Iedere woning heeft twee afzonderlijke toegangen.
Aan de achterzijde bereik je de villa via de privéparkeerplaats. De hoofdingang ligt aan de voorzijde en geeft rechtstreeks toegang tot La Reserva.
Van daaruit wandel je in enkele stappen naar:
- Het meer
- De Beach Club
- De fitness
- De groene zones van het resort
Je hebt hier dus niet alleen een villa binnen Santa Rosalia Lake & Life Resort, maar woont daadwerkelijk aan een van de meest aantrekkelijke zones van het resort.
Santa Rosalia Lake & Life Resort
Santa Rosalia Lake & Life Resort is een exclusief en beveiligd resort in de regio Murcia, met uitgebreide voorzieningen voor sport, ontspanning en recreatie. Het resort beschikt over grote groene zones, wandel- en fietspaden, sportfaciliteiten en natuurlijk het indrukwekkende kunstmatige meer met witte zandstranden en palmbomen.
De ligging biedt bovendien een uitstekende verbinding met de omliggende golfbanen, Los Alcázares en de kust.
De stranden van Los Alcázares en de Mar Menor zijn gemakkelijk bereikbaar, terwijl verschillende golfbanen zich op korte rijafstand bevinden.
Eigenschappen: Exclusieve villa’s aan het meer in Santa Rosalia, Spanje
- 3 slaapkamers
- 2 badkamers
- Gelijkvloers woonconcept
- Bijna 250 m² bebouwde oppervlakte
- Privé perceel van 253 m²
- Ruime kelderverdieping met natuurlijke lichtinval: 120 m²
- Terras: 15 m²
- Solarium met pré-installatie van keuken, jacuzzi en zonnepanelen: 57 m²
- Privé zwembad met beach entry en pre-installatie warmtepomp
- Privé parkeerplaats
- Directe toegang tot La Reserva
- Oriëntatie west
- Vloerverwarming badkamers
- Airconditioning
- Keukenapparatuur
- Home Automation pack
- Elektrische rolluiken in slaapkamers
- Voorinstallatie oplaadpunt elektrische wagens
Interesse in deze woning? Wij helpen je graag verder met meer informatie, beschikbaarheid en de volgende stappen. Neem vandaag nog contact met ons op via info@sublicasa.com.
Als koper betaal je bij ons géén commissie, dus profiteer van onze ruim 18 jaar ervaring. Sublicasa is gecertificeerd makelaar en kies je voor zekerheid, professionaliteit en een zorgeloze aankoop.
Ontdek hier waarom wij jouw betrouwbare partner in Spanje zijn.
De aangegeven vanaf prijs houdt in dat er momenteel minstens één woning aan deze prijs beschikbaar is. Vaak zijn er ook alternatieve opties, afhankelijk van ligging, oppervlakte en afwerking.
Afstanden
Strand: 4 km
Alicante luchthaven: 60 km
Luchthaven Corvera: 25 km
Golf: 4 km
Shopping center La Zenia Boulevard: 10 min







