Halfvrijstaande droomvilla’s op golfresort Font del Llop – luxe en rust vlak bij Alicante
Ben je op zoek naar huizen in Spanje te koop waar rust, luxe en natuur perfect samenkomen? Dan mag je deze nieuwe fase van de halfvrijstaande villa’s op het exclusieve golfresort Font del Llop niet missen.
Deze moderne villa’s combineren strak design met mediterrane charme, omgeven door een adembenemend landschap. Gelegen naast de weelderige golfbaan, zijn ze ideaal voor wie het beste wil halen uit het Spaanse leven. Een huis kopen in Spanje wordt hier geen droom, maar realiteit.
Laat je verrassen door de verfijnde architectuur, het comfort van moderne voorzieningen en de vrijheid van je eigen tuin met privézwembad. Hier geniet je elke dag van panoramische uitzichten en de rust van een veilige, groene omgeving.
Waarom kiezen voor deze halfvrijstaande villa’s in Font del Llop?
- Privétuin met zwembad – Voor die eindeloze zomerdagen onder de zon
- Ruim solarium – Geniet van zon en uitzicht in alle privacy
- Lichte leefruimte – Open woon-eetkamer met grote raampartijen
- 3 slaapkamers & 2 badkamers – Inclusief vloerverwarming voor extra comfort
- Volledig ingerichte keuken – Met hoogwaardige apparatuur
- Airco inbegrepen – Koel comfort, het hele jaar door
- Privéparking op eigen perceel – Veilig en praktisch
- Energiezuinig (Label A)
- LED-verlichting
- Elektrische rolluiken
Je woont op slechts 19 km van het strand en 24 km van de luchthaven van Alicante. Winkels en restaurants liggen op korte rijafstand, zodat je alle rust hebt, maar niets hoeft te missen.
Of je nu een vaste verblijfplaats zoekt of een investering in de zon, dit is de plek waar jouw nieuwe leven begint. Een huis kopen in Spanje was nog nooit zo aantrekkelijk.
In het resort wordt er een commerciële- en sportzone gebouwd. Deze zal oa omvatten: Verwarmd zwembad, semi-olympisch zwembad, kinderzwembad, fitness indoor en outdoor, SPA met jacuzzi en sauna, padelterrein en een multi functionele social room.
Vraag vandaag nog meer info aan over deze exclusieve woningen. Ontdek wat Font del Llop voor jou kan betekenen.
Eigenschappen: Half geschakelde villa’s op Font del Llop, Spanje
- 3 slaapkamers
- 2 badkamers
- Bebouwd: 118 m²
- Perceel: 251 m²
- Terras: 17 m² + 20 m²
- Privé zwembad
- Gastentoilet
- Wasruimte
- Energielabel A
- Elektrische rolluiken in slaapkamers
- LED-verlichting
- Airconditioning
- Vloerverwarming badkamers
- Keukenapparatuur
- Privé parking
- Automatische irrigatie in tuin
Verwachte oplevering 2e kwartaal 2027
Afstanden
Strand: 19 km
Alicante luchthaven: 24 km
Golf: 0 km
Winkels/restaurant: 6 km